Nesmierne ma teší Váš záujem o Ízi Pízi hry a párty balíčky. Všetky sú mojím autorským dielom. Každú jednu hru či balíček s láskou vymýšľam a kreslím tak, aby boli pre deti zaujímavé a Vám aby ušetrili čas i energiu.

Ízi Pízi hry sú tzv. pátracie hry, kde úlohou detí je pomocou rôznych indícií nájsť poklad, resp. odmenu, ktorú im nachystáte. 

V indíciách sú ukryté rôzne úlohy ako napríklad bludiská, dvoj či viacsmerovky, krížovky, matematické úlohy, alebo úlohy na postreh. Hry sa snažím vytvárať tématicky. Ideálne sú na zabavenie detí na detských oslavách či pri rôznych iných spoločenských akciách ako opekačka, piknik ale i jednoducho len tak pre zábavu ako väčšej skupinky detí tak i jednotlivca.

Väčšina hier je pripravená tak, že sa dajú hrať kdekoľvek - záleží len na Vás, kde hru pripravíte. Stačí si len vybrať tému a zábava môže začať 🙂

Ízi Pízi párty balíčky sú doplnkom k rôznym tématickým oslavám. Nájdete v nich doplnky na aktivity ale i rôzne dekorácie, ktoré si môžete jednoducho vytlačiť a použiť na výzdobu.

 

hra

Písmenkoví pátrači

Skvelá hra nielen pre milovníkov písmeniek. Úlohou hráčov je nájsť poklad pomocou indícií, ktoré musia nájsť a vylúštiť.

 

______________________________________

hra

Zimné BINGO

Potrebujete doma zabaviť deti? Vyskúšajte bingo! Vynikajúca, jednoduchá hra pri ktorej si deti precvičia svoju pozornosť a postreh.

 

______________________________________

velknocni patraci

hra

Veľkonoční pátrači

Pripravte deťom veľkonočné dobrodružstvo, kde pomocou indícií budú hladať ukrytý poklad. Hrať sa dá kdekoľvek - doma, vonku, či na chate. 

 

______________________________________

Minecraftaci

hra

Minecrfťáci

Hra pre všetkých malých Minecrafťákov. Bojovka, ideálna ako súčasť narodeninovej oslavy. Pripravená na motívy obľúbenej PC hry Minecraft.

 

______________________________________

hra

Halloweenske BINGO

Pripravujte deťom Halloweensku oslavu? Zabavte ich bingom. Vynikajúca, jednoduchá hra pri ktorej si deti precvičia svoju pozornosť a postreh.

 

______________________________________

Piratsky den

párty balíček

Pirátsky deň

Párty balíček je vhodný na prípravu pirátskeho programu. Nájdete v ňom  pomôcky na aktivity vhodné na program a rôzne dekorácie na výzdobu.

 

______________________________________