Piratsky den

Cena: 9,75 

Ízi Pízi

Pirátsky deň

Pirátsky deň plný zábavy.

Vek: 4 - 8 rokov

Trvanie hry: 1- 2 hodiny (v závislosti od veku a počtu detí)

Miesto hry: vonku

 

Vytlačte si balíček vhodný na prípravu aktivít na Pirátsku oslavu, či rôzne dekorácie s touto témou. Ako BONUS dostanete zdarma podrobný manuál na prípravu programu.

Čo je, a čo obsahuje párty balíček

Ízi Pízi párty balíček Pirátsky deň je kompletný balíček vhodný ako pomôcka na prípravu oslavy či programu s pirátskou témou. V balíčku nájdete rôzne obrázky vhodné na dekoráciu v štýle pirátskej oslavy, ale i obrázky vhodné na prípravu samotných aktivít. Ako bonus dostanete v balíčku ZDARMA kompletný manuál na prípravu aktivíť. Viac o aktivitách vhodných na pirátsky deň sa dočítate v tomto článku.

Pre koho je balíček určený

Pre všetkých tých, ktorí plánujú organizovať párty, oslavu či len tak program pre deti s pirátskou tématikou a chcú si celú prípravu zjednodušiť.

Kde sa dá využiť

Balíček využijete pri príprave programu na pirátsku tému. Vhodný je na zorganizovanie detskej oslavy, ale i na prípravu zábavného programu na opekačke, pikniku či len tak vonku. Inšpiráciu na kompletný program nájdete v mojom blogu v článku Pirátsky deň - program plný zábavy.

Aby som Vám organizovanie takéhoto programu maximálne uľahčila, pripravila som pre Vás podrobný manuál príprav. Nájdete v ňom rozpísané všetky aktivity, i to čo na ne budete potrebovať. Manuál dostanete ZDARMA spolu s balíčkom, alebo si ho môžete stiahnuť >>TU

Príprava 

Aby som Vám prípravu čo najviac zjednodušila pripravila som Vám v balíčku podrobný manuál na prípravu samotných dekorácií i pomôcok k aktivitám.  Všetko čo musíte urobiť je vytlačiť si súbor a následne pripraviť dekorácie a pomôcky podľa manuálu, ktorý je v súbore.

Všetko potrebné k príprave skvelého programu či oslavy máte tak na jednom mieste. Ušetrím Vám čas, ktorý by ste inak trávili hľadaním na internete.

Ako mi bude balíček doručený

Párty balíček Pirátsky deň Vám bude po úhrade objednávky doručený e-mailom kde si ho budete môcť stiahnuť do svojho PC a následne vytlačiť. Doručený bude vo formáte PDF v plnofarebnej verzii a formáte A4. 

Ukážky dekorácií

_____