Miesto kde spomienky nevyblednú!

  • Máte doma dieťa, ktoré navšetvuje 1. stupeň ZŠ a hľadáte hravú formu, ktorou by si mohlo precvičovať písanie?
  • Máte doma dieťa, ktoré je kreatívne a rado tvorí?
  • Máte doma dieťa, ktoré rado píše príbehy?

Potom práve pre Vás je tu Zážitkovník!

Miesto, kde sa deti môžu kreatívne vyjadriť a zároveň potrénovať písanie a jemnú motoriku.

Miesto, kde si môžu zapísať všetko, na čom im záleží.

Miesto, ktoré môže byť plné ich spomienok, radostí, emócií.

Čo to je Zážitkovník?

Zážitkovník je priestor, kde si deti môžu uchovať všetko, čo im pripadá dôležité. Môžu to byť momenty čo zažili, informácie ktoré ich zaujali, alebo koho zaujímavého stretli. Môžu si tiež zapísať čo im spravilo radosť, alebo naopak prečo boli smutné.

Okrem samotného písania si do Zážitkovníka môžu kresliť, nalepovať fotky, vstupenky, či cestovné lístky. Príbeh môžu dozdobiť samolepkami, ktoré budú súčasťou Zážitkovníka.

______

Zážitky nás formujú, a spomienky na ne nám nik nevezme!

...iba ak čas...

______

Prečo by mali deti písať?

"Spomienky nie sú iba fotky, predmety okolo nás. Sú to aj naše myšlienky, zážitky a emócie. To najcennejšie, čo máme. Samotné písanie prispieva k emočnému a aj intelektovému rozvoju dieťaťa. Môže si zapisovať fakty a zážitky zo svojho života, môže si úprimne, bez cenzúry, zapísať svoje pocity, potreby, a aj svoje traumy. Vďaka tomu sa viac spoznáva a rozvíja si svoje sebavnímanie. Stáva sa všímavejším k svojmu okoliu, čo prehlbuje jeho prosociálne cítenie. V neposlednom rade písanie Zážitkovníka podporuje kreativitu a fantáziu dieťaťa."

Mgr. Marta Špaleková - psychoterapeut

Prečo Zážitkovník?

Podporuje kreativitu

Písanie Zážitkovníka podporuje kreativitu a fantáziu u detí.

Tréning písania

Deti si hravou formou a nenásilne precvičia písanie a jemnú motoriku

Miesto až na 31 zážitkov

Do Zážitkovníka sa zmestí až 31 zážitkov spolu na 124 stranách.

Skvelý darček

Zážitkovník je skvelý darček, pre dieťa každého veku.

______

autor a tester

Toto sme my, mama a syn. Alena a Teodor.

Spoločne sme pre Vás vytvorili Zážitkonvík. Veríme, že sa Vám bude páčiť rovnako ako nám, a že aj ten Váš bude plný spomienok.

Čo všetko v Zážitkovníku nájdete?

Vo vnútri Zážitkovníka je priestor až pre 31 zážitkov spolu na 124 stranách. Pre jeden zážitok sú vyčlenené 4 stranyNa prvej strane si dieťa môže jednoducho vyplniť riadky čo, kde, kedy a s kým zažilo. Rovnako si tam môže jednoducho označiť emóciu, akú pri danom zážitku malo. Zvyšné 3 strany sú pripravené na sebarealizáciu a zaznamenanie svojho zážitku.

Väzba Zážitkovníka je pevná, vo formáte A5. Obálka je plnofarebná a je nádherne graficky spracovaná. Vnútorné strany sú z kvalitného, hrubšieho papiera, aby odolali tlaku detskej ruky pri písaní či kreslení.

Všetky strany majú veľmi jemné vodiace riadky – dostatočne viditeľné na písanie, zároveň však jemné, aby nepôsobili rušivo pri kresbách. Okrem toho sú strany Zážitkovníka dozdobené jemnými ilustráciami, ktoré si môžu deti vyfarbiť podľa vlastnej fantázie.

Súčasťou Zážitkovníka sú aj 2 strany originálnych samolepiek, navrhnutých špeciálne pre nás. Spolu až 63 samolepiek na dvoch samostatných stranách o veľkosti A5, bude vložených vo vnútri zošítka.

 

Cena Zážitkovníka je 14,90 Eur.

V cene je 1ks Zážitkovníka a 151 originálnych samolepiek.